Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Piercing


Piercing je špeciálna forma zdobenia ľudského tela. Väčšina piercingových ozdôb je vyrábaná z chirurgickej ocele, zlata, striebra, titánu a iných inertných materiálov, ktoré sú vhodné ako implantáty na telo. Pri aplikácii sú aj tu úplnou samozrejmosťou sterilné materiály a ihly na jedno použitie.


Prečo si vybrať špecializovaný salón ...

Treba si uvedomiť, že v špecializovanom salóne je predsa len sterilnejší prístup. Naše priestory sa po celý deň dezinfikujú germicídnym žiaričom s uzatvoreným systémom (Prolux G® 30W) a v našej neprítomnosti aj germicídnym žiaričom s otvoreným systémom (Prolux G® 36W). Taktiež vám v salóne poradíme vhodný šperk a umiestnenie. Týmto sa predíde takzvanému odvrhnutiu piercingu či migrácii. Tieto úkazy vznikajú práve v dôsledku nevhodného umiestnenia. Ak si zakúpite šperk v štúdiu, máte istotu, že sa jedná o kov ktorý nevylučuje oxidy, ktoré môžu spôsobiť infekciu.


Čo nikdy nerobiť ...

Počas hojenia nevyťahujte šperk dlhšiu dobu ... v závislosti od miesta aplikácie (táto doba vám bode po aplikácii odporučená). Piercing sa môže zmrštiť natoľko, že ho nedáte späť. Otvor sa uzavrie, ale nezanikne. Vo vnútri sa môžu hromadiť nečistoty a vznikať cysty a zápaly. Zápal môže spôsobiť aj manipulovanie piercingom neumytými rukami. Hygiena je v tejto fáze najdôležitejšia! Preto odporúčame miesto s pearcingom dezinfikovať.


Cena aplikácie spolu s 1ks piercingu je 55 €.

piercing1

piercing2

piercing3