Salón krásy CLAUDI

Miriam Vrbková

Starostlivosť o telo


Telové ošetrenia PHYTOMER


Sculpt Zone - Zoštíhľujúce a anticelulitídne ošetrenie

Starostlivosť s radikálnymi výsledkami vďaka najnovšej generácii telového zábalu so zameraním na drenážnu masáž brucha, zadku a stehien cielene pre stratu centimetrov a viditeľné vyhladenie celulitídy. Kontúrovacia kúra so samozahrievacím zábalom a bublinkovým efektom, ktoré uvedú telo do stavu maximálnej relaxácie. Zábal pomáha eliminovať tuky a toxíny za účelom výrazného kontúrovania.
Dĺžka trvania: 1 hod. 30 min. 70 €

Satin Shimmer - Spevňujúci telový peeling s kryštálikmi morskej soli.

Kompletná telová starostlivosť, ktorá zahŕňa odstránenie odumretých buniek a drsných častí pokožky a intenzívnu hydratáciu. Jednoducho úplné vyživenie, remineralizácia a okysličenie. Ošetrenie vhodné pred/po dovolenke a procedúrami na formovanie postavy.
Dĺžka trvania: 45 min. 40 €

Detox Back Massage & Relax Feet – Relaxačno-detoxikačné ošetrenie pre chrbát a chodidlá

Relaxačná a uvoľňujúca masáž chrbta spojená s detoxikačnými produktmi pre hĺbkové čistenie. Hyperaktívna prírodná formula s novými detoxikačnými a energizujúcimi vlastnosťami vďaka svojmu oxidačno redukčnému pôsobeniu uvoľňuje stuhnuté partie, pomáha vylučovať toxíny a zadržiavanú vodu. Relaxačná masáž pre chodidlá. Zábal so samozahrievacím bahnom, ktoré umožní hĺbkovú detoxikáciu.
Dĺžka trvania: 60 min. 55 €

uvod

uvod